Autojuhiload

B-Kategooria

B-kategooria

Sõiduauto registrimassiga kuni 3500 kg, kerghaagisega kuni 750 kg. Sõidukis võib olla maksimaalselt 1+8 istekohta.

Kõige varasem kooli tulemise vanus on 15,5 aastat.

Õppesõidukid: Toyota Corolla’d

B-kategooria (automaat)

Õppesõit toimub automaatkäigukastiga B-kategooria autoga. Juhilubadesse tehakse vastav märge, et juht võib juhtida vaid automaatkäigukastiga sõidukit.

Õppesõiduk: uhiuus Toyota Yaris.

B-kategooria (piiratud)

Rahvakeeli “beebiload”, “titeload” või “piimakad”. Annavad õiguse autot juhtida, kui kõrval istub seaduslik esindaja või seadusliku esindaja kirjaliku nõusolekuga isik.

Kõige varasem kooli tulemise vanus on 15,5 aastat, kuid load on võimalik kätte saada 16-aastaselt.

Lähtuvalt riiklikust õppekavast, tuleb B-Kategooria juhilubade omandamiseks lisaks B- kategooria baaskoolitusele läbida veel mitmeid erinevaid koolitusi.

Korraldame Taavo Tenno Autokooli poolt kõik koolitused ikka selleks, et Sina saaksid autojuhiload lihtsalt, mugavalt ja murevabalt kätte.

B-kategooria teooria

B-kategooria õppeklass asub: Kuressaares, Tallinna tn 19

B-kategooria sõiduõpe

Selleks, et koolitus edukalt läbida, on minimaalne sõidutundide arv 28. Vajadusel saab alati juurde võtta lisatunde kuniks sõiduki juhtimine on täielikult selge ja Sa oled valmis riiklikuks sõidueksamiks.

Sõidutundide läbimisel toimub autokooli sõidueksam.

Sõidueksami viib läbi meie Autokooli eksamineerija täpselt sellisel kujul nagu päris eksamil selleks, et testida Sinu valmisolekut riiklikuks eksamiks ja saaksid harjuda eksamiolukorraga.

Koolituse kestvus min 6 nädalat

järgmine algav klassiõppe koolitus

18.märts 2024.a.

B-kategooria hinnakiri

baaskoolituse hind
980€ hind sisaldab käibemaksu

täispaketi hind
1120€ hind sisaldab käibemaksu

Koolituspakett sisaldab

A-kategooria + B-kategooria

Kellel on soov õppida sõitma ka mootorrattaga, pakume võimalust ühendada õpingud ning õppida samal ajal sõitmist nii mootorratta kui ka sõiduautoga.

a+b paketi hind
1600€ hind sisaldab käibemaksu

pakett sisaldab

NB! Kooliga saab alustada, kui on tasutud esmane sissemakse 300€

Peale koolieksamite sooritamist tuleb juhiloa taotlejal sooritada eksamid Transpordiametis!3

Koolitusel osalemiseks on vajalik:

Dokumendid tuleb edastada autokooli meiliaadressile või tuua autokooli kontorisse.

Lõppastme koolitus

Peale edukat teooria- ja sõidueksamit Transpordiametis väljastatakse õpilasele esmased juhiload. Selleks, et need kahe aasta möödudes vahetada lõplike juhilubade vastu, tuleb enne läbida ka Lõppastme koolitus

MIS ON JÄTKUÕPE?

Jätkuõpe on sõiduõpe, mis viiakse läbi seoses juhtimisõiguse taotleja sõidueksami korduva mittesooritamisega Transpordiametis ning mille eesmärk on süvendatud ettevalmistus uuel katsel sõidueksam veatult ja nõutud aja jooksul ära teha.

Jätkuõpe on vajalik läbida juhul, kui riiklik sõidueksam on 3 korda ebaõnnestunud.

Jätkukoolitusele minnes tuleb Transpordiameti e-teenindusest välja võtta oma eksamiraportid ning esitada need autokoolile. Autokoolis analüüsitakse juhikandidaadi nõrku kohti ja koostatakse individuaalne õppeprogramm.

Jätkuõppe maht on minimaalselt 2 sõidutundi, vajadusel saab õpilane sõidutunde juurde võtta.

Jätkuõppele registreerimiseks palun saata autokooli e-mailile taavotennoautokool@gmail.com enda ID-kaardist pilt, telefoni number ja Transpordiameti eksamiprotokollid.

Jätkuõppe hind on 80€