Meist

Taavo Tenno autokool sai alguse unistusest luua korralik autokool Saaremaale. Mõeldud- tehtud asutas Taavo 2001. aastal Kuressaarde uue kooli kahe B-kategooria õppeautoga.

Meie eesmärk oli ja on tagada kohalikele kvaliteetne sõiduõpe nii teoorias kui praktikas, mis annaks eduka toimimise liikluses. Iga aastaga saime kogemusi juurde ja seeläbi kasvas ka õpilaste, õpetajate ja sõidukite arv. Tänaseks on kooli tekkinud 15 erinevat sõidukit ja pakume 11 kategooriat ja koolitust.

Oleme autokooli pidevalt laiendanud ja soov on, et Saaremaa elanikud saaksid mugavalt kasutada kohalikku teenust. Samas saab õppida meie koolis nüüdsest ka ametit, ilma et peaks mandrile rändama. Üle 20 aasta kogemust on meile näidanud, et sõiduõpe paneb aluse korralikule liikluskultuurile.

TAAVO TENNO AUTOKOOLIS ON PIKAAJALISE KOGEMUSEGA ENTUSIASTLIKUD ÕPETAJAD, KES PINGUTAVAD SELLE NIMEL, ET ÕPILASED SAAKSID PARIMAD TEADMISED LIIKLUSEST JA SELLE TOIMIMISEST.

Õpetajad

Taavo Tenno

Õpetatavd kategooriad:
AM, A, B, BE, C, CE, D, T
tel nr: 5215 069

Taavo Tenno

Autokooli asutaja ja looja. Õpetatavad kategooriad:
A;B;BE;C;CE;T

Hannes Rauk

AM, A, B, BE, C, CE, D ja DE
tel nr 5031 912

Hannes Rauk

Tundub, et saan oma tööga hästi hakkama ja õpilastelt tuleb positiivseid tagasisidesid. Ehk näitab seda ka fakt, et aastate jooksul olen õpetanud väga palju ühe perekonna inimesi. On käinud isad ja pojad, emad ja tütred ning isegi vanaema ja kaks lapselast. Ma arvan, et hea sõna on parim reklaam, sest ega keegi ei soovita sõbrale või sugulasele halba õpetajat.

Aivar Põrk

AM, A ja B
tel nr 5341 7022

Aivar Põrk

Sõiduõpetaja töö juurde tõi mind soov teha muutusi oma tööelus ja õppida tegema midagi uut. Sõidu õpetamisega tegelen alates 2009 aastast. Põhihariduse omandasin Leisi Keskkoolis ja haridusteed jätkasin Vana-Vigala Kutsekeskkoolis. Sõiduõpetaja kutse omandasin Kalju Autokool OÜ-s 2009. aastal. Hiljem olen osalenud täiendkoolitustel Aide Autokoolis ja Tallinna Tehnikaülikoolis. Arvan, et olen rahuliku iseloomuga õpetaja.

Priit Kald

AM, A ja B
tel nr 5646 3735

Priit Kald

Alustasin oma mõnusat teekonda 2006. aastal, lehes oli kuulutus teooriaõpetaja kohta, see mind ei köitnud, helistasin ikka autokooli ja käisin vestlusel, ju mu olek sobis. Suunati õppima Tallinna Tehnika Kõrgkooli, aasta punnitamist ja käes diplom oligi! Tundsin esimesest tööpäevast siiani, et see on MINU RIDA! Ja see nauding pole siiani kadunud. Kasutan veidi teravat keelt oma töös, kes mõistab ja kes ei, ja vastavalt olukorrale nii ka mu suuvärk toimetab! Püüan läheneda igale õpilasele personaalselt, nagu mulle tundub talle sobivat.

Margus Ränk

Toimetab peamiselt Orissaares
Õpetatavad kategooriad: B
tel nr 5628 0118

Margus Ränk

Margus Mäemets

Teooria õpetaja:
A, B, C
Kooliaastaid kokku 21, baasharidus Tallinna Tehnikaülikool (1992), mootorsõidukijuhi õpetajate täiendkoolitused alates aastast 2001. Viimane aastal 2021. Õppinud ka muusikat ja usuteadust. Õpetajaks olemine tundub olevat üks osa minu kutsumusest. Liiklusõpetajana staaži 20 aastat, muudes valdkondades rohkemgi. Kui töö ei meeldiks, oleks selle ammu lõpetanud. 🙂 Kuna õpilased on enamuses noored inimesed, tajun vastutust edastada hoiakuid ja väärtusi, mis mõjutavad neid tegema elus õigemaid valikuid.