traktori load

T-Kategooria

• T-kategooria mootorsõidukit ja masinrongi, mille täismass ei ületa 8000 kilogrammi, võib juhtida ka isik, kellel on B-, C- või D-kategooria mootorsõiduki või C1- või D1-alamkategooria mootorsõiduki juhtimisõigus.
  • T-kategooria mootorsõidukit ja masinrongi, mille täismass ei ületa 18 000 kilogrammi, võib juhtida ka isik, kellel on BE-kategooria autorongi, C- või D-kategooria mootorsõiduki või C1- või D1-alamkategooria mootorsõiduki juhtimisõigus, või isik, kellele on antud B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus enne käesoleva seaduse jõustumist.
  • T-kategooria mootorsõidukit ja masinrongi võib juhtida ka isik, kellel on CE- või DE-kategooria autorongi või C1E- või D1E-alamkategooria autorongi juhtimisõigus.

.

Tingimused T-kategooria omandamiseks:

Juhi vanus vähemalt 14,5a(õppimist võib alustada pool aastat varem). Isikul ei pea varasemalt juhiluba olema.

Õppesõiduk: John Deere 5125 R 2018.a.(automaatkäigukastiga).

Juhul kui soovid T-kategooria sõidukiga teha palgatööd, pead kindlasti omama T-kategooria juhiluba.

Traktorijuhi koolituse saab teha erinevates mahtudes sõltuvalt juhi vanusest ja eelnevate kategooriate omamisest.

T-kategooria teooria

T-kategooria teooria toimub e-õppena.

Need, kes omavad juba C- või D-kategooriat, neile pole ette nähtud kohustuslikke teooriatunde ega teooriaeksamit.

koolituste kuupäevad

C- ja D-kategooria omanikele

Kokkuleppel

Kõik teised

E-õppes igal esmaspäeval

T-Kategooria hinnakiri

algõpe

Juhul kui sul pole varasemalt juhiluba.
840€

täiendõpe